Już od etapu wczesnoszkolnego proponujemy uczniom nauczanie w systemie dualnym - zajęcia prowadzone są przez dwóch lektorów, nauczyciela polskiego, który wprowadza słownictwo i nowe struktury i native speakera, który rozwija umiejętności komunikacyjne uczniów. 
To optymalny model aktywnej nauki poprzez tzw. „zanurzenie” uczniów w języku angielskim w trakcie angażujących gier, zabaw i ćwiczeń językowych.  Zajęcia prowadzimy stacjonarnie w placówkach Angloschool na Żoliborzu i Bielanach.

 

Nauka języka angielskiego dzieci w wieku wczesnoszkolnym to etap tzw.  „przyswajania” języka.  Nauczanie tej grupy wiekowej dzieci ukierunkowane jest przede wszystkim na rozwój słownictwa, płynności wymowy i umiejętności komunikacji. Zajęcia z lektorem native speakerem są prowadzone wyłącznie po angielsku, aktywizują uczniów i umożliwiają podświadome chłonięcie nowych struktur.  Na tym etapie rozwoju dzieci dynamicznie rozwijają swoje umiejętności w zakresie mówienia, słuchania, rozwoju słownictwa i stopniowo czytania i pisania. Ten ważny moment rozwoju warto wykorzystać  wdrażając  dodatkowe godziny języka angielskiego.

 

Zajęcia poszczególnych kursów Anglo Kids są dostosowane do wieku i poziomu zaawansowania dzieci, a metody nauczania odpowiadają potrzebom uczniów, od etapu gier, zabaw i osłuchania u najmłodszych do nauki podstaw czytania i pisania u dzieci starszych. A wszystko odbywa się w formie motywujących i atrakcyjnych gier językowych, interakcji z innymi uczniami, z wykorzystaniem gier językowych, piosenek i kart obrazkowych.

Program Anglo Kids zawiera dodatkowo komponent Cambridge Young Learners.
Dzięki temu dzieci rozwijają umiejętność stosowania strategii językowych w ćwiczeniach słuchowych, w czytaniu, pisaniu i mówieniu. Wszyscy uczniowie od klas drugich szkoły podstawowej zapraszani są do udziału w prestiżowych egzaminach Cambridge YLE w naszym Centrum Egzaminacyjnym. *

 

 

 

Zapraszamy dziecko do zrobienia krótkiego testu on-line. Gdy otrzymamy test, skontaktujemy się z Państwem i po krótkiej rozmowie z dzieckiem on-line, metodyk zaproponuje  Państwu optymalną ścieżkę rozwoju językowego dla dziecka na bieżący rok szkolny i zaproponuje cele na przyszłość.

Testy on-line dostępne są na naszej stronie.

We wrześniu zapraszamy na zajęcia pokazowe.